UWAGA! Dołącz do nowej grupy Gołdap - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Policjanci z Warmii i Mazur triumfują w ogólnopolskim turnieju piłkarskim


Policjanci z Warmii i Mazur zdobyli pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju piłkarskim, który odbył się w Redzie z okazji 100-lecia sportu w Policji. Olsztyńska drużyna nie miała sobie równych, a ich znakomite przygotowanie i umiejętności pozwoliły im wyprzedzić 30 innych zespołów z całej Polski. Wspaniałą postawą w turnieju popisał się także Tomasz Urban, który otrzymał tytuł najlepszego bramkarza, podkreślając tym samym swój wkład w sukces drużyny. Przez dwa dni zawodnicy z różnych służb mundurowych rywalizowali o prestiżowe trofea, angażując się w każdą akcję z zapałem i duchem fair play.

Turniej, który zorganizowano na obiektach MOSiR w Redzie, zgromadził uczestników z kolegiów mundurowych z całego kraju. Polscy policjanci rywalizowali nie tylko o trofea, ale także o uznanie wśród kolegów z innych służb. Wysoki poziom rywalizacji był widoczny przez cały czas, a drużyna z Warmii i Mazur swoją grą zdobyła serca kibiców oraz sędziów, co pozwoliło im sięgnąć po najwyższe laury.

Na zakończenie turnieju, w którym wystartowało 30 drużyn, ogłoszono końcową klasyfikację. Na podium stanęli również przedstawiciele Służby Ochrony Państwa oraz 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Cieszy fakt, że policjanci, mimo intensywnej służby, potrafią odnaleźć czas dla sportu i zdrowej rywalizacji, co jest bardzo ważne w budowaniu pozytywnego wizerunku służb mundurowych. Spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie, gdzie podziękowano za wsparcie organizacyjne, przyczyniło się do dodatkowego poczucia jedności i dumy wśród uczestników turnieju.

Źródło: Policja Gołdap


Oceń: Policjanci z Warmii i Mazur triumfują w ogólnopolskim turnieju piłkarskim

Średnia ocena:4.69 Liczba ocen:20


Zobacz Także