UWAGA! Dołącz do nowej grupy Gołdap - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Bezpieczeństwo w praktyce: Dzieci z Gołdapi odwiedziły policjantów


W ostatnich dniach gołdapscy policjanci zorganizowali spotkanie z dziećmi z Przedszkola Samorządowego, które miało na celu edukację na temat bezpieczeństwa. Tego typu wizyty są częścią działań pod hasłem „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – Otwarte Jednostki Policji”. Policjanci zaprezentowali przedszkolakom swoją pracę oraz omówili zasady związane z bezpieczeństwem. Spotkanie okazało się nie tylko cenną lekcją, ale także wspaniałą zabawą dla najmłodszych.

Wizyty w komendzie są integralną częścią działań profilaktycznych policji, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku funkcjonariuszy w oczach dzieci. Policjanci starają się przybliżyć najmłodszym specyfikę swojej pracy oraz zwrócić uwagę na istotne kwestie związane z bezpieczeństwem. Dzięki takim spotkaniom dzieci uczą się, że policjant to osoba, do której mogą się zwrócić o pomoc w trudnych sytuacjach.

Podczas wizyty w gołdapskiej jednostce dzieci miały okazję zobaczyć różne pomieszczenia związane z pracą policji, takie jak sala odpraw czy cele dla zatrzymanych. Policjantka oprowadziła gości, a także zaprezentowała sprzęt policyjny, który wzbudził duże zainteresowanie wśród młodych uczestników. Wiele emocji i radości towarzyszyło temu wydarzeniu, które na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Źródło: Policja Gołdap


Oceń: Bezpieczeństwo w praktyce: Dzieci z Gołdapi odwiedziły policjantów

Średnia ocena:4.95 Liczba ocen:22


Zobacz Także